سفت کاری در اصفهان

سفت کاری در اصفهان مثل بن, قالب و پایه لازمه های اصلی و اولیه برای استوار شدن‌ یک ساختمان هستند. این ها, لازمه های اصلی برای در امان ماندن از سستی و تزلزل به شمار می روند؛ در واقع همان اصولی هستند که سازه را روی پا نگاه می دارند. سفت کاری اولین مرحله اجرایی ساختمان سازی در اصفهان است.

هزینه سفت کاری ساختمان 1401

سفت کاری ساختمان به عنوان اولین مرحله از عملیات اجرایی ساخت یک بنا, شامل مراحل پی کنی و اسکلت بندی ساختمان می شود. مرحله ای که قالب اصلی ساختمان را تشکیل می دهد و آن سازه را از مرحله خیال به منزلۀ حضور می رساند! البته که برای استفاده از یک سازه باید تمامی مراحل صفر تا صد ساخت ساختمان به طور دقیق و استاندارد صورت گیرد.

سفت کاری در اصفهان
سفت کاری در اصفهان

به صورت جزئی تر, مراحل اجرایی سفت کاری در اصفهان عبارتند از: خاکبرداری ساختمان, آماده سازی بستر و بتن مگر, آرماتوربندی و نصب صفحه ستون ها, بتن ریزی, نگهداری بتن پی, خاموت بندی ستون ها, بتن ریزی ستون ها, اجرای سقف تیرچه بلوک و نگهداری بتن سقف. احداث تیر و سقف ساختمان و تیغه چینی دیوار ها نیز بخشی از سفت کاری در اصفهان به شمار می‌رود.

  • پی کنی ساختمان:

در سفت کاری , اولین مرحله پی کنی و گود برداری است. تمامی تأسیسات ساختمان پایین تر از سطح زمین ساخته می‌شود. از سوی دیگر, برای رسیدن به ترازی مناسب پایین تر از سطح زمین, گود برداری یا خاک برداری ساختمان به انجام می‌رسد. این اولین مرحله از سفت کاری در اصفهان است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  • پی ریزی و آرماتوربندی:

پی, همان فوندانسیون و شالوده ساختمان است. عنصری باربر که ساختمان را در برابر زلزله, باد و طوفان, نیرو های وارده به ستون ها و دیوارها و… مقاوم می سازد. آرماتوربندی نیز باعث می شود تا بتن استحکام کششی بالاتری داشته باشد و در نتیجه مقاومت آن را در برابر تنش های محیطی بالا میبرد. در واقع آرماتور و بتن با یکدیگر سنگی مقاوم و مصنوعی را می سازند که از لحاظ مختلف قابل استفاده است.

ساختمان سازی در اصفهان
سفت کاری در اصفهان
  • اسکلت بندی:

پس از مرحلۀ دوم سفت کاری, نوبت به اسکلت بندی و نصب و طراحی ستون های عمودی می‌رسد. این مرحله ای است که شکل اولیه سازه را تشکیل می دهد.

  • نصب تیر ها, اجرای سقف و تیغه چینی دیوار:

پس از اسکلت بندی, نصب تیر ها و اجرای سقف انجام می‌شود و در پایان نوبت به تیغه چینی دیوار می‌رسد. با تیغه چینی دیوارها, اسکلت کلی ساختمان مشخص شده و ساختمان قابل تشخیص می شود.

ساختمان سازی با اسپرلوس

در بحث سفت کاری استاندارد های زیادی وجود دارد که رعایت آنها بسیار واجب و ضروری است. گروه ساختمانی اسپرلوس, ارائه دهنده خدمات صفر تا صد ساخت ساختمان در اصفهان می باشند. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات گروه ساختمانی اسپرلوس و بهره مندی از خدمات ساختمان سازی در اصفهان, به سایت این شرکت مراجعه فرمایید.

شما همچنین می توانید نمونه کار هایی از گروه ساختمانی اسپرلوس در سایت این شرکت پیدا کنید. خدمات این شرکت شامل ساختمان سازی در اصفهان, نازک کاری در اصفهان, سفت کاری در اصفهان (که در اینجا به آن به صورت خلاصه ای پرداختیم و برای شما توضیح دادیم) و صفر تا صد ساخت ساختمان می شود. این شرکت پروژه هایی هم در بحث لاکچری سازی و بازسازی نیز در کارنامه خود دارد.

این شرکت در کار خود از متریال های با کیفیت استفاده می کند. یکی از نکات مهم در کارنامه گروه ساختمان سازی اسپرلوس که پروژه های انجام شده قبلی توسط این گروه ساختمانی بر آن شاهد و گواه هستند, سرعت کار این گروه و کوتاه بودن زمان تحویل دادن پروژه های مسکونی می باشد. این زمان در اکثر پروژه های مسکونی که در کارنامه شرکت وجود دارند, حد اکثر یک سال بوده است.

ساختمان
قیمت سفت کاری ساختمان 1401در اصفهان

نکته مهم دیگری که در کارنامه این شرکت به چشم می خورد و حائز اهمیت بسیار زیادی نیز است, تطابق طرح پیشنهادی توسط گروه ساختمانی و اجرا می باشد. این تطابق در کارنامه گروه ساختمانی اسپرلوس عدد قابل توجهی نشان می دهند; تطابق 90 درصدی. البته شاید نیاز به گفتن این موضوع باشد که, این تطابق در صورت انجام طراحی و اجرا هر دو توسط گروه ساختمانی اسپرلوس است. گذشته و سابقه نشان داده است که اگر طرح از اسپرلوس باشدو لی این گروه عامل اجرای طرح خود نباشند, امکان موفقیت برای رسیدن به چنین تطابقی بسیار کم تر می باشد.

ساختمان سازی در اصفهان و هزینه سفت کاری ساختمان 1401

رعایت فاکتور های سرعت, تطابق طرح با اجرا و استفاده از متریال با کیفیت در تمامی بخش های ساختمان سازی, از سفت کاری گرفته تا نازک کاری از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است برای شما یکی از این فاکتور ها از اهمیت بیشتری برخوردار باشد اما گروه ساختمانی اسپرلوس در تلاش است تا تمامی این فاکتور ها را تا سطح بالایی در تمامی پروژه های خود به انجام برساند و ارائه دهد.

در کارنامه و سوابق گروه ساختمانی اسپرلوس, پروژه های آپارتمان سازی خارج از اصفهان نیز به چشم می خورد, اما تمرکز اصلی این گروه ساختمانی بر روی پروژه های داخل اصفهان است. شما برای مشاهده نمونه کار های این گروه ساختمانی می توانید, به سایت گروه ساختمانی اسپرلوس مراجعه فرمایید.

قیمت سفت کاری ساختمان 1401در اصفهان
قیمت سفت کاری ساختمان 1401در اصفهان

شرکت و گروه ساختمانی اسپرلوس در بحث های لاکچری سازی و ساخ سازه هایی با به روز ترین نمای ساختمان, بازسازی و پروژه های تجاری نیز فعالیت می کند و صفر تا صد ساخت ساختمان را انجام می دهد. وقتی حرف از صفر تا صد ساخت می شود. نازک کاری که فرایند های پایانی را شامل می شود نیز, از خدمات گروه ساختمانی اسپرلوس است. نازک کاری در کنار سفت کاری به سازه ماهیت می بخشد و به ارمغان آوردن طرح انتخابی به دنیای واقعی کمک بسیار می کند. نازک کاری بخشی است که ذهنیتی که افرادی که بعدا از آن ساختمان استفاده خواهند کرد را از سازه شکل می دهد.

سفت کاری در ساختمان, در تضاد و در عین حال در کنار نازک کاری عمل می کند. شاید در ذهن افرادی که در حوزه ساخت و ساز تخصص ندارند, ساختمان هایی که هنوز به مرحله نازک کاری نرسیدند و در مرحله سفت کاری هستند, مثل هم و بسیار شبیه باشند. می توان نازک کاری را برون و پوست ساختمان در نظر گرفت در حالی که سفت کاری اصالت, پایداری, ساختمان را به دنبال دارد و می توان از آن به عنوان استخوان و اجزاء درونی یک سازه, یاد کرد. بدون انجام سفت کاری, نازک کاری وجود نخواهد داشت.

اشاره شد که سفت کاری در اصفهان اولین مرحله اجرایی ساخت ساختمان است, اما اولین مرحله از مراحل ساخت ساختمان نیست. قبل از مراحل اجرایی, باید مراحل خاصی را با موفیت به پایان رساند. برای اطلاع از هزینه سفت کاری ساختمان 1401 با ما تماس بگیرید.

قیمت سفت کاری ساختمان 1401در اصفهان

شما عزیزان میتوانید برای قیمت سفت کاری ساختمان 1401 در اصفهان توسط گروه ساختمانی اسپرلوس  با شماره تلفن های ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

برخی خدمات ما

لطفا به این نوشته امتیاز دهید!
[Total: 2 Average: 4]